Referanslar

GEBZE EMLAK KONUT
3. ETAP TİCARİ + KONUT PROJESİ

Emlak konut gyo tarafından Gebze ‘ de geliştirilen konut projesidir. 37 blok tan oluşan projede 1955 adet daire ve 97 adet ofis ve ticari alan bulunmaktadır.

Temel su yalıtımı olarak 3mm+3mm polyester keçe taşıyıcılı bitümlü membranlar uygulanmış , toplamda 26.000 m2 temel yalıtımı yapılmıştır. Temel yalıtımda ODE ve BTM markaları tercih edilmiştir.

18.000 m2 perde su yalıtımı için  file takviyeli bitüm-çimento esaslı sürme su yalıtımı kullanılmış ve üzerine 5 cm 300  kpa basınçlı xps uygulanmıştır. Perde sürme su yalıtımı BASF , ısı yalıtımında ise ODE markaları tercih edilmiştir.

34.000 m2 teras su yalıtımında poliüretan astar ve bitüm-poliüretan su yalıtım malzemesi uygulanmıştır. Teras yalıtımında astar ve bitüm-poliüretan sürme su yalıtımında CLEVER markası tercih edilmiştir.

37.000 m2 otopark silim+ tozumazlık uygulaması yapılmış ve marka olarak CLEVER tercih edilmiştir.

Gebze Emlak Konut 3. Etap projesinde ana müteahhit olan MUSTAFA EKŞİ İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ firmasının toplamda 115.000 m2 su yalıtım uygulamaları  MİRBİR YALITIM tarafından yapılmıştır.

MALİYE BAKANLIĞI
ATAŞEHİR HİZMET BİNASI

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ihalesi sonucu ana müteahhit olan MUSTAFA EKŞİ İNŞAAT TURİZM SAN VE TİC LTD ŞTİ firmasının yapmış olduğu toplamda 72.500 m2 inşaat alanı olan yapının ;

6.000 m2 temel su yalıtımında örgüsüz bir keçeden oluşan tek yüzü tekstürlü polyolefin(fpo) esaslı SİKA-PROOF A08 su yalıtım membranı uygulanmıştır. Temel su yalıtımında ve fore kazık detaylarında SİKA markası tercih edilmiştir.

6.500 m2 tekyüz perde su yalıtımında örgüsüz bir keçeden oluşan tek yüzü tekstürlü polyolefin(fpo) esaslı SİKA-PROOF A08 su yalıtım membranı uygulanmıştır. Perde su yalıtımında SİKA markası tercih edilmiştir.

8,500 m2 teras su yalıtımında poliüretan astar ve bitüm-poliüretan su yalıtım malzemesi uygulanmıştır. Teras yalıtımında astar ve bitüm-poliüretan sürme su yalıtımında CLEVER markası tercih edilmiştir.

16.000 m2 otopark zemininde 2mm portakal kabuğu epoksi kaplama yapılmış ve marka olarak UNİCA-BOYTEM markası tercih edilmiştir.

MALİYE BAKANLIĞI ATAŞEHİR HİZMET BİNASI projesinde ana müteahhit olan MUSTAFA EKŞİ İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ firmasının toplamda 37.000 m2 uygulama MİRBİR YALITIM tarafından yapılmıştır.

TORKAM E-5

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve TORKAM İNŞAAT YATIRIM A.Ş gelir paylaşım işi olan Torkam E5 projesi 20.776 m2 arsa üzerine kurulan 234 adet rezidans ,117 ofis ve 310 adet cadde dükkanı bulunan projede tamamında 5 kat otopark yer almaktadır.

15.000 m2 tekyüz perde su yalıtımında kendinden yapışkanlı elastomerik SBS modifiyeli bitümlü membranlar uygulanmıştır. Perde su yalıtımında BTM markası tercih edilmiştir.

27.000 m2 teras su yalıtımında poliüretan astar ve bitüm-poliüretan su yalıtım malzemesi uygulanmıştır. Teras yalıtımında astar ve bitüm-poliüretan sürme su yalıtımında CLEVER markası tercih edilmiştir.

Projenin ısı yalıtımları , ıslak hacimleri ,dilatasyon uygulamaları , su deposu yalıtımı , pencere kör kasa yalıtımı halen devam etmektedir.

TORAM E5 projesi , TORKAM İNŞAAT YATIRIM A.Ş firmasının su yalıtım uygulamalarında MİRBİR YALITIM markası tercih edilmiştir.

YENİKÖY KONAKLARI

Emlak GYO projesi olan Yeniköy konakları 10 blok 336 daireden oluşmaktadır.

12.000 m2 teras su yalıtımında poliüretan astar ve bitüm-poliüretan su yalıtım malzemesi uygulanmaktadır. Teras yalıtımında astar ve bitüm-poliüretan sürme su yalıtımında CLEVER markası tercih edilmiştir.

TORAM E5 projesi , AYDUR İNŞAAT TAAHHÜT TİC. Ve SAN. TURİZM TAŞIMACILIK HİZ. LTD. ŞTİ firmasının su yalıtım uygulamalarında MİRBİR YALITIM markası tercih edilmiştir.

Detay Çizimleri